Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ekim 2019

Yenilenen Selfy Sosyal Large Paketi 7 GB İnternet

Yenilenen Selfy Sosyal Large Paketi 7 GB İnternet

Türk Telekom operatörünü kullanıcıları için sunduğu Yenilenen Selfy Sosyal Large Paketi 7 GB İnternet ile aylık internet ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamanız mümkün. Selfy serisinin large versiyonu olan bu pakette, 28 TL’ye 5 GB internet kotasına sahip olunabilir. Ek olarak, bedava internet niyetine Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da kullanmak için geçerli 2 GB internet ile kolay bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda 750 dakika ve 5000 sms de yanında. Small, medium ve xlarge gibi başka seçenekleri de bulunan selfy kategorisi ile paketinizi ihtiyacınıza göre daha da küçültebilir ya da bir tık daha büyütebilirsiniz.

Paketten Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Öncelikle elbette Türk Telekom operatör kullanıcı olmayı gerektiren Yenilenen Selfy Sosyal Large Paketi 7 GB İnternet kampanyasından faydalanmak için faturasız hattınızdan SOSYAL LARGE yazıp 4545’e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede talebiniz değerlendirmeye alınır ve en kısa sürede size geri dönüş yapılır. Sadece sms ile değil, müşteri hizmetlerini arayarak da bu pakete kayıt yaptırmanız mümkün. Selfy’li olmanın bir diğer kuralı olan 7-25 yaş arası genç olmanın özelliğini de unutmamak gerekir. Eğer bu yaş aralığında iseniz ve hala selfy üyesi değilseniz, SOSYAL LARGE TC kimlik no yazıp 4545’e sms göndererek üyeliğinizi sağlayabilirsiniz. Paketi 28 TL’ye edinebilmek için gereken şartlardan bir diğeri ise son 30 gün içinde numaranızı taşımış olmanız gerektiğidir. Eğer mevcut bir Türk Telekom mobil faturasız tarifeniz varsa 40 TL’ye paket yapma hakkınız bulunmaktadır.

Gençlere Özel Ek İnternet Paketi

Türk Telekom’un, genç kullanıcıları için yenileyerek sosyal medyada kullanmaya ek 2 GB internet ile sunduğu Yenilenen Selfy Sosyal Large Paketi 7 GB İnternet paketi, oldukça geniş bir fırsat sunmaktadır. Sadece Facebook, Instagram ve Twitter değil Youtube’u da pakete dâhil eden operatör, gençlere hem rahatça video izleme hem de 750 dakika ile konuşma hakkı da sunmuş oluyor. Üstelik 5000 sms de dâhil. Ayrıca paket dışına çıkılmadığı sürece herhangi bir ekstra ücret de uygulanmamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz