Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Kasım 2019

Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi

Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi

2019 yılı itibariyle Vodafone’de en fazla ilgi çeken kampanyalı paket Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi. Vodafone Uyumlu 5 Tarifesi ismini verdiği bu paket ile “siz tarifeye uymayın, tarifeniz size uysun”  sloganı ile hareket etmektedir. Akıllı devretme özelliği bulunan bu paketle önceki aydan kalan dakika, sms ve internet fazlalarının bir sonraki aya devretmesi sağlanmaktadır. Vodafone müşterilerini mutlu eden bu özellik diğer operatörlerin müşterilerine de iyi bir teklif sunmaktadır: Hattınızı Vodafone’ye taşıyın, hem akıllı tarifeye geçin hem de hediyelerinizi kapın!

Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi Detayları

Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi bireysel Vodafone müşterilerinin tümünü kapsamaktadır. Uyumlu 5 GB kampanyası yurt içinde geçerlidir. Kontratsız bir şekilde kullanım bedeli 55 TL olarak belirlenmiştir. Devredilen internet, dakika ve sms bir sonraki ay kullanım önceliğine sahiptir. Devreden paket bittiğinde yeni paket devreye girmektedir. Tarife içinde yer alan bu dakika, sms ve internetin bitmesi durumunda 1 dakika 40,75 kuruş, her arama 50,75 kuruş, internet kullanımının ise her 100 KB’ı 0,57 kuruş olarak tarifelendirilmiştir.  Uyumlu 5 GB aboneleri devreden haklarını Vodafone cep merkezleri, self service ve Vodafone müşteri hizmetleri numaralarından öğrenebilmektedirler.

Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Tarife hakkında geniş bilgiler Vodafone web adresinden edinilebilmektedir. Ayrıca Vodafone Uyumlu 5 GB İnternet Paketi aboneleri kullanım hakları sone eren dakika, internet ve sms konusunda mesaj yoluyla bilgilendirilmektedir. Yurt dışında bu paketi kullanmak isteyenler için Aşım Paketi avantajları da sunulmaktadır. Vodafone, uyumlu internet paketi abonelerine 12 ay boyunca ayda 1 GB Bedava İnternet hediyesi sunmaktadır. Bu paketlerden en az 30 gündür Vodafone müşterisi olanlar ve 12 ay boyunca bu tarifede kalma taahhüdü verenler faydalanabilmektedir.

Vodafone uyumlu internet paketine başvurmak için Vodafone cep merkezlerinden başvuru işlemini yapabilir, Vodafone internet adresi üzerinden Hemen Başvuru butonunu tıklayarak başvuruyu gerçekleştirebilirler. Farklı operatörlerden Vodafone’ye geçen yeni aboneler için Vodafone ilk 3 ay boyunca 2 GB internet hediyesi sunmaktadır. Akıllı tarife talep eden müşteriler bu paketten yararlanabilirler. Geçmiş ayda kalan dakika ve internetlerinizi kaybetmek istemeyenler Vodafone’nin imkânından yararlanarak akıllı tarifeye geçebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz