Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Mart 2020

Vodafone Kadınlara Özel Kampanyalar

Vodafone Kadınlara Özel Kampanyalar

Bilindiği üzere Vodafone Altın Kulüp yapılanması ile kadınlara ekstra avantajlı ürünler sunmaya devam ediyor. Özellikle ev hanımlarını ilgilendiren onlarca indirim ve kampanya bu platform sayesinde anlık olarak öğrenilebiliyor. Vodafone kadınlara özel kampanyalar Altın Kulüp üyeliği ile kullanılabiliyor. Bunun için hanımların yapması gereken Vodafone internet sitesinden Altın Kulübe iye olmak.

8 Mart ile birlikte pek çok kadın müşterisine bedava internet veren Vodafone, yalnızca bir gün değil, her gün kadınlara öncelik verdiğini belirtiyor. Özellikle de Altın Kulüp üyesi kadınlar için 2 avantajlı, ucuz pakete sahip olan bu operatör, kadınlar tarafından çok seviliyor, çok sık tercih ediliyor. Altın mini ve Altın fırsat paketleri bunlardandır.

Altın Fırsat Paketi İle Hediye İnternet

Bedava internet artık ev hanımlarının da istediği bir özellik. Vodafone da altın fırsat paketleri ile hediye hanımları hediye internet yağmuruna tutuyor. Bu paket 1 GB internet, 100 SMS, 500 dk her öne konuşma hakkını içeriyor. Aylık ödemesi ise yalnızca 21 TL. Üstelik bu tarifeyi kullanan hanımlar her gün 12:00 ile 16:00 arasında kendisi gibi vodafone olan kişiler ile ücretsiz konuşabiliyor. Ayrıca sosyal medyada kullanılmak üzere her ay 1 GB da hediye internet paketi veriliyor.

Altın Mini Paket İle Bol SMS

İnternetten çok SMS hakkım olsun diyen hanımlar altın mini paketleri kullanıyor. Vodafone kadınlara özel kampanyalar arasında bulunan altın mini paketlerin tutarı ise 22 TL. Aylık 2 GB internet, 500 dk ve 1000 SMS veren bu paketler yine 12:00 ile 16:00 arasında vodafone’lular ile ücretsiz konuşma hakkı veriyor. Yine sosyal medya üzerinden kullanılacak 1 GB internet de ücretsiz.

Altın Kulüp Avantajlar İle Dolu

Vodafone kadınlara özel kampanyalar altın kulüpte birbiri üstüne yapılıyor. E – bebek, ARZUM, poriohome.com, Koton gibi markaların bu kulübe üye hanımlara dev indirimleri bulunuyor. Altın kulübe üye olmak için yalmanız gereken tek şey ALTIN KULUP yazıp 7000’e göndermek. Onay mesajının gelmesinin ardından, Altın Kulübün birbirinden avantajlı fırsatlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz