Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ağustos 2019

Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet Kampanyası

Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet Kampanyası

Vodafone gençlere özel evde internet kampanyası son zamanların en dikkat çeken ürünlerinden. Gençlerin internet ile olan bağlantısının kesilmemesi amacıyla yapılan kampanyaya ilgi büyük. Vodafone 12 aylık taahhüt kapsamında aylık yalnızca 69.90 TL’ye internet veriyor. Üstelik fiber alt yapısı sayesinde oldukça hızlı ve kesintisiz. Hem gençleri fiber internet dünyası ile tanıştırmak isteyen, hem de müşteri portföyünü büyütmek isteyen operatörün bedava internet kampanyaları da çok fazla. 

Vodafone bu kampanyadan faydalanan gençlere 4 GB da cepten internet veriyor. Operatörün her zaman en iyisi ve hızlısı olma yolundaki çalışmaları devam ediyor. Olası bir aksilikte hem uzaktan, hem de birebir yardım alabiliyorsunuz. Bu kampanyadan faydalandıysanız ve 4 GB internet hakkınızı almak istiyorsanız hemen Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapın ya da GUNLUK 4 GB yazıp 7000’e SMS gönderin. Bu uygulamadan aylık maksimum 4 kez faydalanabilirsiniz.

Limitsiz Fiber İnternet Kampanyasının Şartları

Son zamanlarda büyük bir ses getiren Vodafone gençlere özel evde internet kampanyası evde 16 ve 24 Mbps şeklinde alternatiflere sahip. Evde 16 Mbps kampanyası 69 TL, evde 24 Mbps kampanyası ise 79.90 TL olarak tanımlanıyor. Yalnızca 10 TL fark ödeyerek ayrıca cepte 4 GB internet kampanyasından da faydalanabilirsiniz. İşte Vodafone gençlere özel evde internet kampanyası uygulamasının özellikleri;

  • Bu kampanya 31 Mayıs 2019 tarihinde sonlanacaktır,
  • Hem evde 16 Mbps, hem de evde 24 Mbps kampanyaları için indirme hızı 2 Mbps olarak belirlenecektir,
  • Kampanyadan faydalanma yaş sınırı 26’dır. 26 yaşına kadar olan bir akraba referans gösterilerek de kampanyadan faydalanmak mümkün,
  • 250 TL olan kurulum ücreti alınmayacaktır,
  • 500 TL değerinde olan modem ücreti, her ay tarifeye ek 6.90 TL olarak ek bedel şeklinde yansıtılacaktır.

Limitsiz ve hızlı internet sektörüne yeni bir soluk getirmeyi başaran Vodafone, gençlere evde internetin keyfini doyasıya yaşatmaya hazırlanıyor. Kampanyaya şimdiden yoğun bir ilgi söz konusu. 31 Mayıs sonrası kampanyanın devam edip etmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz