Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Vodafone Faturasız Tek Seferlik Kolay Paketler İnternet, SMS, Dk

Vodafone Faturasız Tek Seferlik Kolay Paketler İnternet, SMS, Dk

Vodafone faturasız ile cepten rahat konuşmak,  mesajlaşmak ve internete girmek artık daha kolay. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan paketler artık Vodafone’da. Bu paketler sayesinde;

  • Tarifenizi aşmadan konuşabilirsiniz.
  • Faturasız internetiniz ile paket tutarını aşmadan,  rahatça kullanabilirsiniz.
  • 4.5 G teknolojisini, internet deneyimini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vodafone Kolay Paketler Bana Hangi Seçenekleri Sunar?

Müşterilerimize özel bedava internet ile sürpriz hediyeler kazanma şansı. Faturasız hattınız ile gönlünüz rahat bir şekilde, internette gezebilirsiniz. Google’da arama yapabilir, Facebook’ta arkadaşlarınızla görüşebilir ve Instagram’da güncel kalabilirsiniz. Yolda yürürken e-postalarınızı kontrol ederken, bankacılık işlemlerinizi de güvenle yürütebilir siniz.

Vodafone Faturasız Tek Seferlik Kolay Paketler İnternet, SMS, Dk İle Seçim Paketleri

Vodafone faturasız tek seferlik kolay paketler internet, sms, dk ile tarifenize ek büyük paketler bulunmaktadır. Büyük seçim paketleri sayesinde, daha fazla dakika internet ve sms kullanabilirsiniz. Böylece tarifenizi istediğiniz kadar büyütebilme hakkına sahipsiniz. Artık ihtiyaca göre faturasız tarife paketlerimiz mevcuttur.

Vodafone Faturasız Tek Seferlik Kolay Paketler İnternet SMS, Dk Nedir?

Vodafone’un müşterilerine sunduğu, faturasız paketler ile paket aşımı ya da dönem öncesinde paketin bitmesi gibi problemler ortaya çıktığında kullanılıyor. Paket aşımı gerçekleşirse, internet, SMS ve dakikanın ücretlerinin yüksek gelmesinden, çekinmenize artık gerek yoktur.

Vodafone faturasız tek seferde kolay paketler internet, SMS, dk ile tek seferlik yüklenebilen içeriği zengin kolay paketler sayesinde, 28 gün geçtikten sonra kendiliğinden silinebilen ve tekrarlamayan, dk ve sms ile artık kafanız daha rahat. Bu paketi satın aldığınızda, bittiği andan itibaren kendini yenilemez. Paket içeriklerinin, uygun fiyatlı oluşu caziptir. Paketlerimiz ihtiyaca uygun bireysel hazırlanmaktadır. Kolay Paketlerin süresi 28 gündür. Paket süresince kullanılmayan dk, internet, SMS hakları kendiliğinden silinmektedir.

Bireysel ön ödemeli müşterilerimiz kayıt işleminden sonra, tarifelerimizden yararlanabilirler. Kalan paketler hakkında bilgi sahibi olmak, tamamen ücretsizdir. Paket içinde internet dakika ve SMS transferi gerçekleştirilemez. Başvuruda bulunmak istiyorsanız Vodafone müşteri hizmetini veya iletişim merkezlerine gidebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz