Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ağustos 2019

Vodafone Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Ramazan ayı geldi ve operatörler bedava internet kampanyaları için her yıl olduğu gibi bu yıl da yarışa başladı. Tabi operatörler arasındaki bu yarışa Vodafone da dahil. Vodafone bedava internet Ramazan kampanyası sayesinde 1 ay boyunca internetin keyfini sürebilirsiniz. Bu operatör 3 ile 6 GB arasında verdiği Ramazan hediyeleri ile şimdiden gönülleri mest etmeyi başardı bile. Elbette hemen herkes bu kampanyalardan nasıl faydalanacağını merak ediyor.

Sahur vaktine kadar ya da sahurdan sonra boş zamanınızı internette keyifli dakikalar geçirerek harcayabilirsiniz. İşte bu zaman diliminde izleyeceğiniz videoların, seyredeceğiniz film ve dizilerin, sosyal medyada harcadığınız GB’ların bedava olmasını istemez misiniz? İşte bu noktada devreye giren operatörler, bedava internet kampanyaları ile bu ayın daha keyifli geçmesine yardımcı oluyor. Vodafone da bu operatörlerden bir tanesi. İşte Vodafone’nun bu yıl düzenlediği Ramazan kampanyaları.

Harca Kazan Kampanyası

Vodafone bedava internet ramazan kampanyası dendiğinde akla ilk gelecek olan harca kazan kampanyasıdır. Bu kampanya doğrultusunda, Ramazan ayı içerisinde TL yükleyerek yapacağınız internet harcamasında, harcamanız kadar internet, yapacağınız SMS harcamalarında harcamanız kadar SMS ve yapacağınız konuşma harcamalarında, harcamanız kadar dakika kazanabilirsiniz.

Ramazan Yanımda Kampanyası

Vodafone operatörünün yaptığı diğer bir kampanya ise Ramazan yanımda kampanyası. Bunun için Vodafone yanımda uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Çünkü çevireceğiniz çark sayesinde Ramazan’a özel onlarca kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyaların arasında devleşmiş markalardan indirimler de söz konusu olmaktadır.

Sahur Kampanyası

İşte en çok merak edilen özellikleri ile Vodafone bedava internet Ramazan kampanyası olan sahur uygulaması. 1 ya da 2 GB’a varan internet paketleri ile sahurlar artık daha keyifli geçecek. Bunun için yine kullanacağınız uygulama Vodafone yanımda. Çarkı çevirerek her gün birbirinden özel bedava internet kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Hediye Bereket Kampanyaları

Yukarıdaki kampanyalar hali hazırda Vodafone müşterisi olan kişilere tanımlanıyor. Ancak bir de bereket kampanyaları var ki, Vodafone’a geçiş yapmak isteyen kullanıcıları yakından ilgilendiriyor. Bu kampanyalar doğrultusunda 6 ya da 3 GB internet kazanabilir, hatta A101’de geçerli indirim çeklerine sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz