Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mart 2020

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası

GSM sektöründe seçkin kampanyalarıyla tanınan ve dünya çapında 500 milyondan fazla aboneye sahip Vodafone, Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası ile seçkin kampanyalarına son sürat devam ediyor. Müşteri menfaatini gözeten Vodafone, şimdi de son 2 faturasının en az bir tanesinde dakika, kısa mesaj ya da internet kullanımlarında aşım yapan faturalı hat abonelerinin aşım tutarlarının 50 TL’lik kısmını geri ödüyor. Peki, aşım telafisi kampanyasından yararlanma şartları nelerdir?

  • En az 1 faturanın kesilmiş olması gerekmektedir.  
  • Bireysel faturalı müşteri olunması gerekmektedir.
  • Müşterilerin “Vodafone Yanımda” uygulamasının “Bana ne var” sekmesi üzerinden aşım yapıldıktan sonraki ayda sunulan kampanya, tarife ya da ek paket tekliflerinden uygun gördüklerini onaylamaları gerekmektedir.
  • Ödenmemiş borçlardan dolayı Vodafone Kurumsal Güvenlik Birimi tarafından hazırlanan Kara-Gri listede olmamaktır. Kara- Gri listede yer alan aboneler kampanyadan yararlanamaz.

Özel Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası İadeleri Nasıl Yapılır?

Ödemeler,müşterilerin kampanyayı kabul ettikleri fatura dönemi sonunda kesilecek olan fatura aracılığıyla yapılır. Bir başka deyişle, Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası geri ödemeleri abonenin bir sonraki faturasına yansıtılarak iade yöntemiyle yapılmaktadır. Vodafone’un bu yenilikçi kampanyasından yararlanabilme süresi ilk 6 ayda 1 kez, ikinci 6 ayda da 1 kez olmak üzere yılda 2 kezdir. Bedava internet paketi ve interneti bol avantajlı diğer paketleri ile de müşterileri için mükemmel çözümler üretip sunan Vodafone “Gelecek heyecan verici. Hazır mısın? sloganının hakkını fazlasıyla veriyor.

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası Kapsamı Dışında Kalanlar

Bir tek yurtiçi yönünde yapılan aşımlar için geçerli olan Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası,

Yurtdışı ve KKTC’de yapılan aşımları kapsamamaktadır. Daha önce alınan paketler, servis ücretleri, özel servis numaraları yönündeki aşımlar da bu kampanya kapsamı dışındadır. Başvurup tekliflere onay veren ve böylece kampanyaya dâhil olan aboneler şayet kampanyaya dâhil olduktan sonra numaralarını başka bir operatöre taşır veya hatlarını iptal eder ya da hatlarını devrederlerse kampanya haklarını kaybederler. Son ödeme günü geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunan aboneler de kampanyadan yararlanamaz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz