Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Aralık 2019

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en çok tercih edilmekte olan operatörleri arasında yer alan Vodafone, sizlere bedava internet keyfi vermeye devam ediyor. Vodafone bedava internet adı altında yayınlanan bir kampanyayla beraber sizler 3 GB internet hediyesi kazanabileceksiniz. #seviyoruminterneti hashtagı ile müşteri deneyimlerini sosyal medya hesapları üzerinden gündem konusu olmayı hedef alan ve bununla beraber dijitalleşme haritası çıkarmayı hedef alan şirket, sizlere çılgın bir kampanya sunuyor. Şirket sizlere kısa bir test sunuyor ve bu testi tamamlamanız durumunda sizlere anında 3 GB internet veriyor.

seviyoruminterneti.com internet sitesine giriş yapıp verdiği testi başarılı bir şekilde geçen tüm Vodafone müşterileri, 5 yıl boyunca geçerli olan bedava internet kazanıyor. 5 yıl boyunca geçerli olan 5 terabyte değerinde internet sizlere veriliyor. Bu testi geçtikten sonra Vodafone bedava internet kazanmanız ile beraber, internet karakterinizi de görmüş oluyorsunuz.

Vodafone 3 GB Hediyesi Nasıl Alınır?

Testi başlattığınız zaman sesli ve görsel olarak farklı sunumlar geliyor. 4 seçenekli cevaplar arasından istediğiniz bir tanesini seçmeniz ile beraber, sizlere bazı yorumlar da gelebiliyor. İlk olarak “İnternetle aran nasıl?” sorusu sizlere geliyor. Bunun devamında Bir Günün Nasıl Geçiyor tarzında bir soru geliyor. 3. ve 4. Sorularda sizlerin internet alışkanlıklarına dair sorular oluyor. Bu sorulara da dilediğiniz gibi cevaplar verebiliyorsunuz.

4. soruyu bitirdiğiniz zaman ‘’Şimdi İnternet Kişiliğini Görebilirsin’’ tarzında bir cevap geliyor. Ya da 4 dakika daha test cevaplarını vermeye devam ederseniz 3 GB değerinde internet kazanabilirsiniz uyarısı sizlere geliyor. 4 dakikanızı daha ayırarak Vodafone bedava internet kazanabiliyorsunuz ve bu kulağa oldukça güzel geliyor.

Anında 3 GB Hediye

Teste devam et demeniz ile beraber sizlerin karşısına bir kullanım sözleşmesi geliyor. Tamam butonuna basarak devam edip, numaranızı sisteme girin. Onay için telefonunuza gelen kodu sisteme girin. Kodu sisteme girmeniz ile beraber hattınıza 3 GB değerinde internet paketi yüklenecektir. Ayrıca sosyal medya butonları da sayfa üzerinde yer alıyor. Yani sizler bunu paylaş dediğiniz zaman, sosyal medya üzerinden tüm arkadaşlarınız sizlerin internet testini görmüş oluyor. Kampanya için henüz belirtilen bir süre yok. Buraya tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz