Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Vodafone 1 aylık 10 GB internet kampanyası

Vodafone 1 aylık 10 GB internet kampanyası

İnternet çağı olarak adlandırılan günümüzde birçok birey interneti çeşitli amaçlarla kullanmakta olup hemen hemen her yerde internet erişimine sahip olabilmektedirler. Bu sayede ister bilgi ister eğlence için olsun kesintisiz internet de bireyler için o derece öneli olabilmektedir. Türkiye’de birçok abonesi bulunan Vodafone’un da başta gençler olmak üzere abonelerine sunduğu internet paketleri bulunmakta olup bu paketlerden en popüleri olarak ise Vodafone 1 aylık 10 GB internet kampanyası olarak ifade edilebilir. Zira bu pakette:

  • Ayda 60 TL’den az bir fiyata interneti her yönüyle kullanmaya yönelik olanak sunulmaktadır.
  • İnternet kotasından yemeyen Whatsapp,
  • Gamer Video paketine ayrı kota ile Youtube gibi kanallar üzerinden sevilen oyun videolarını izleme olanağı,
  • Instagram ve Spotify gibi popüler uygulamaları içerisinde barındıran tarifesi ile tam anlamı ile bir internet paketinden beklenen içeriklere sahiptir.

Vodafone Saçma Güzel İnternet Paketi Detayları Nelerdir?

Vodafone abonesi olan birçok kişinin bildiği bu Vodafone 1 aylık 10 GB internet kampanyası tarifesinden birtakım şartları sağlayan bireyler sorunsuz olarak yararlanmaktadır. Kampanyaya katılım şartları ise şu şekildedir:

  • 7 ile 26 yaş arasındaki tüm gençler bu tarifeden yararlanabilmektedir.
  • Vodafone’a üye olan aboneler direkt yaralanmakta olup abone olmayan bireyler ise geçiş yaparak bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilmektedir.

Özellikle gençlere yönelik olan bu bedava internet kampanyası ile gençler, Instagram, WhatsApp, Spotify gibi online uygulamalarda geçerli özel tarifeler ile internetin tadını çıkarak kullanma imkânı da kazanmış olmaktadırlar. Pakette yer alan 10 GB internet, ek paket seçimi yapıldıktan sonra ikiye katlanmakta olup 10 GB ek internet kazanma seçeneği de kullanıcılara sunulmuştur. Bunun yanı sıra seçilen ek paket istenilen zamanda da değiştirilebilmektedir.

Vodafone İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Gençlerin oldukça fazla ilgi gösterdiği, müzik, internet, Instagram ve Gamer Video gibi ek paketler ile desteklenen Vodafone 1 aylık 10 GB internet kampanyası katılım şartlarında abone olmayan kullanıcılar yeni hat değişimi ile abone kullanıcılar ise Vodafone Yanımda uygulaması ile kolaylıkla istedikleri paketi seçerek kampanyaya kolaylıkla katılabilir ve sınırsız internetin keyfini çıkarabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz