Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Mart 2020

Türkcell’den 500 MB Sarı Kutu Hediye İnternet Kampanyası

Türkcell’den 500 MB Sarı Kutu Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en büyük altyapısına sahip ve aynı zamanda en çok kullanıcıyı içerisinde barındıran Türkcell, bedava internet dağıtmaya devam ediyor. KKTCCEL olarak da yavru vatan Kıbrıs’ta faaliyet göstermekte olan Turkcell, 2019 yılına özel sarı kutu hediye internet kampanyası sunuyor. Sizlere gerek diğer operatörler gerekse, Turkcell’in kampanyalarını detaylı olarak sunmaya devam ederken, sarı kutu kampanyası bizleri en çok heyecanlandıran kampanya oldu diyebiliriz. Kampanyanın detaylarına göre 500 MB değerinde internet hediyesi kazanıyorsunuz. Ayrıca bu hediyeleri kazanmak için de, yapmanız gerekenler oldukça basit.

KKTCCELL Sarı Kutu Kampanyası

Sarı kutu bilindiği üzere Turkcell’in Kıbrıs müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı bir dünya. Bu sarı kutuya göre hediyeler, internetler ve konuşmalar kazanabiliyorsunuz. Yani sizler faturalı bir hat kullanıyorsanız bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. Faturalı hat müşterileri12 ay geçerli yani her bir ay için 500 mb tanımlanacak şekilde toplam 6 gb değerinde sarı kutu hediye internet kampanyası sizlere sunulmaktadır.

4.5G hayatımıza girdiğinden bu yana, internetlerimiz sürekli olarak bitmeye ve yetmemeye başladı. İmdadımıza hızlı bir şekilde yetişen Turkcell, bu konuda pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Sizlerde sarı kutu puanlarınızı biriktirip sorunsuz olarak bu hediye internet kampanyasından yararlanabiliyorsunuz.

KKTCCELL Sarı Kutu Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Kampanyaya katılmak için sahip olduğunuz cep telefonunun mesaj yazma bölümüne gelip SS08 yazıp 2626’ya kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Eğer sarı kutu üyesi değilseniz de, SS08 yazıp 2626’ya ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Mesajı göndermeniz durumunda hem sizler sarı kutu üyesi olmuş olursunuz hem de sarı kutu hediye internet kampanyası ayrıcalıklarından yararlanmış olursunuz.

12 ay aylık olarak 500 mb hediyesi 12 ay süresince sizlere tanımlanmaktadır. Ayrıca kullanmadığınız internet paketlerinin bir sonraki aya devir olması söz konusu değildir. Paket bittiği zaman normal tarife ücretlerine göre yani 100 KB/2 kuruş olarak ücretlendirme yapılır.

Son olarak bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, Turkcell kapsama sınırları alanında olmanız gerekiyor. Eğer bu paketin %5’lik kısmını kullanmadan iptal etmek isterseniz de, Müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. %5’lik bir kısmından daha fazla kullanırsanız, iadeler söz konusu değildir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz