Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Kasım 2019

Türkcell Turbo Hoş geldin Paketi

Türkcell Turbo Hoş geldin Paketi

Turkcell turbo hoş geldin paketi sayesinde yurt dışında, yurt içindeki tarifeniz ile her yöne dakikalarla tüm Türkiye ile bağlantı kurabilirsiniz. İnternet ve mesajlar otomatik olarak, ek ücret karşılığında kullanılmaktadır. Paketimizden hoş geldin kampanyası biten veya iptal eden aboneler faydalanabilir. Kampanyamız dâhilinde sizlere özel bedava internet seçeneklerimiz mevcuttur.

Hoş Geldin Paketinin Özellikleri

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz, Türkcell turbo hoş geldin paketinin, birtakım özellikleri mevcuttur. Bunlar şu şekildedir;

  • Yüksek kaliteli görüntülü konuşma fırsatları
  • İnternette TV keyfini bir arada sunmak.
  • İnternette gezinirken müzik ve videonun keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Türkiye’de popüler dergi ve gazeteleri okuyarak, güzel vakit geçirin.

Türkcell Turbo Hoş geldin paketi Zengin İçeriklidir

Türkcell turbo hoş geldin paketi satın alarak sizlerde kampanyamızın güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.  Müşterilerimizin kampanyaları sona erdiği zaman, ana paket internet kotası ile devam etmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede ikiye katlanan internet faturası ile karşılaşılmaz. Paket içeriği zaman içinde, hediyeler yıllık, aylık, saatlik, günlük olarak ücretlendirmeye tabi olmaz. Bu kapsamdaki bilgiler, abonelik sayfasından detaylı olarak bilgilendirmektedir.

Hoş Geldin Paketi İle Aylık Abonelik

Bu abonelikten Türkcell faturalıya gelen, ses hattı kullanıcıları faydalanabilir. Paket avantajları yurt içinde geçerlidir. Fiyatlarımızda ÖTV ve KDV dâhildir. Fakat telsiz kullanım ve ruhsat ücretleri dâhil değildir. Paketimizden yararlanan abonelerimiz 4,5 G hizmetinden de faydalanmış olur.

Türkcell turbo hoş geldin paketi üçüncü şahıslara devredilemez. Paketi kullanan abonelerimizin, hakkı bir sonraki aya devretmez. Paket satılamaz veya ticari gelir elde etmek için kullanımı yasaktır. Tarife ve paketle ilgili kullanım haklarınız için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hoş geldin paketi ile sürprizler sizi bekliyor. Her fatura döneminde paket kendini, otomatik olarak yenilenmektedir.

Yurtiçindeki tarifeler yurtdışında otomatik olarak ek ücret karşılığında kullanılabilir. Paketi iptal etmek istiyorsanız, müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Paket bitimine yaklaşıldığında, SMS aracılığı ile bilgilendirilirsiniz. Paketi iptal edilmesi durumunda, tekrar kampanyadan faydalanma hakkınız mevcuttur. Paketten kalan haklarınızı, kısa mesaj yoluyla rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Paket iptal edildiğinde, kullanılmayan dakika,  SMS ve internet hatları iptal olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz