Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ağustos 2019

Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası

Türkiye’de teknolojik iletişimin adresi Turkcell’in bireysel faturalı müşterileri için başlattığı Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası, otomatik ödeme talimatı verip daha önce bu kampanyanın avantajlarından yararlanmamış aboneleri için geçerli olan bir kampanyadır.Kampanya ile ilgili içerik bilgileri aşağıdaki gibidir:

  • Turkcell, 27 Haziran 2017’den sonra otomatik ödeme talimatı veren ve ilk fatura ödemesi talimattan gerçekleşen müşterilerine 1 ay süresince 2 GB bedava internet kullanma avantajını sunmaktadır.
  • Aboneler, ödeme talimatından gerçekleşen ilk fatura ödemesinin ardından bu kampanyadan yararlanabilmektedirler.
  • Kampanyaya katılacak abone sayısına sınırlandırma getirilmiş ve aylık 150 bin kişi olarak belirlenmiştir.

Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası Ayrıntıları

1 müşteri için sadece 1 kez hak sunan Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası, paket ya da 1 aylık kullanım süresi bitiminde abone, başka internet paketine sahip değilse kullanımları kendi tarifesi üzerinden ücretlendirir. Abone, kampanya iptali yaparsa kalan hakları belirtilen süre sonuna kadar kullanılmaya devam edilebilmektedir. Şayet abone numara ve sim kart değiştirirse, tarife değişikliği yaparsa yine paketten faydalanma hakkı devamlılığını korur.

Hattın devri, numaranın taşınması, faturalı hattan faturasıza geçiş, borç yüzünden hattın kapanması, ödeme tipinde yapılan değişiklik ve abonenin hattı kendi isteğiyle kapattırması gibi durumlarda abone paket faydalarından yararlanamaz. Abonenin, kampanya süresi içinde fatura dönem değişikliği yapması faydadan yararlanmasına engel oluşturmamaktadır.  Abone, son katılım tarihi veya limitinden sonra otomatik ödeme talimatı verirse kampanyadan faydalanamaz.

Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası İle ilgili Sıkça Yöneltilen Sorular

Abonelerin Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası ile ilgilisıkça yönelttikleri sorular; Kampanya iptalini nasıl yapabilirim? Kalan miktar bilgilerimi nasıl öğrenebilirim? Hattımı başka bir numaraya yönlendirirsem kampanya yine de geçerli olur mu? Kampanyanın iptalini isteyen bir abone iptal işleminin gerçekleştirilmesi içinIPTAL TALIMAT 2GB yazarak 2222 ‘ye mesaj gönderir. Böylece iptal işlemi yapılarak kampanya sonlandırılır. Ya da abone, kampanyanın iptalini Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak da gerçekleştirilebilir.

Kampanyadan kazanılmış olan faydaların geçerlilik süresi ve kalan miktarı öğrenmek için ise, KALAN yazılıp yine 2222’ye mesaj gönderilerek bilgi alınabilir. Diyelim ki abone hattını başka bir numaraya yönlendirdi, bu durumda da kampanyayla alakalı faydalar geçerli olmaktadır. Tüm bu bilgilere ek olarak Turkcell, ücretlendirme periyodunun faturalı hatlar için 1 KB olduğunu, hediye MB’ların asla üçüncü şahıslara devredilemeyeceğini ve dönem sonuna kadar kullanılmayan MB’ların bir sonraki döneme devretmediğini de hatırlatır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz