Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Mart 2020

Turkcell Lifecell Kampanyası

Turkcell Lifecell Kampanyası

Turkcell Lifecell kampanyası ile geniş iletişim ağı ve teknolojik alt yapısı ile gelişmiş hizmet sunmaktadır. Türkcell kalitesi farkıyla dakika, internet ve sms kampanyalarından yararlanmak için birçok farklı yol bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her zaman önemseyen bir anlayış içerisinde hizmet veren Türkcell kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. 

Son teknolojiyi oldukça iyi şekilde takip ederek bedava internet ve en iyi kampanyaları oluşturarak müşterilerine sunmaktadır.  Günümüzün en iyi ve en çok işletişim kanalı olan internet her zaman ihtiyat haline gelmiştir. İşimiz için, sosyal ağlar için, iletişim ve hizmet için daima internet erişimine ihtiyaç duymaktayız. İnternet talebinin oldukça fazla olması ve internet hızında en kaliteli 4.5G hızını kullanması Türkcell’i bir adım öne taşımaktadır.

Türkcell Lifecell Mega Mix Paket

Lifecell paketleri herkese uyumlu olabilecek şekilde ayarlanmış ve müşterilere sunulmuştur. Uygun fiyata daha çok fırsatlardan yararlanma imkanı sunan Türkcell müşteri memnuniyeti konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Turkcell Lifecell kampanyası ile kullanıcılar Facebook, İnstagram, Twitter ve Youtube gibi çok sayıda uygulamalar arasında 10 tane uygulama seçerek bu uygulamaları sınırsız olarak kullanmaktadır.

Bunun yanı sıra 500 dakika ve 3 GB internet paketiyle hayata çok daha farklı açıdan bakabilmektedir. Bu Kampanyanın eşsiz imkanlarını kullanan Lifecelliler her iletişim imkanını sınırsızca kullanmaktadır. Türkcell ayrıcalığı ile dergilik, Tv+, Bip ve Fizzy gibi birçok eğlenceli uygulamadan da yararlanmaktadır.

Türkcell Lifecell Mega Mix Paket Koşulları

Türkcell her kampanyada farkını ortaya koyabilen bir operatör olarak hizmet vermektedir. Ülkemizde her noktadan kullanım imkanı sağlayan tek operatör olan Türkcell çeşitli tarifeler ve kampanyalarla kullanıcılara kalite ile hitap etmektedir. Lifecell Mega Mix Paket kullanmak için  Türkcell İletişim Merkezleri ve 523 müşteri hizmetlerinden yardım alarak kampanyadan faydalanabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu Lifecell paketinden yararlanmak isteyen bütün müşteriler 24 aylık taahhüt ile birlikte aylık 109 TL karşılığında yararlanabilmektedir.

Turkcell Lifecell kampanyası ve dakika kampanyaları ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutmaktadır. Türkcell’li olmak ve ayrıcalıklı olmak için  Türkcell İletişim Merkezleri ve 523 müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz