Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Mayıs 2020

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Turkcell ülkemizde hizmet veren gelmiş geçmiş en büyük operatörlerden biri. Üstelik bu ara Turkcell bedava internet ramazan kampanyası ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Operatörlerine sunduğu bu kampanya sayesinde Ramazan ayının daha eğlenceli geçmesini sağlayacak olan operatör, önceki yıllarda da düzenlemiş olduğu pek çok bedava internet kampanyası ile adını duyurmayı başardı. Üstelik bu kampanyadan yeni Turkcell müşterisi olacak kişiler de faydalanabiliyor.

11 ayın sultanı Ramazan geldi ve operatör kullanıcıları sahurda zaman geçirmenin yollarını arıyor. Elbette operatörler de sahura kalkmayı eğlenceli hale getirmek için kolları sıvadı bile. Bunlardan biri de Turkcell. Turkcell sahur paketi adı altında da verdiği bedava internet paketleri düzenlemeye hazırlanıyor. Üstelik bu operatörün sunduğu tek bedava internet kampanyası da bu değil. İşte operatör devi Turkcell’in bu yıla özel sunduğu bedava internet kampanyaları.

Turkcell ‘Sen Yap Diye’

Araştırmaya ve teknolojik gelişime büyük önem vere Turkcell yine bu alandaki desteğini devam ettiriyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey https://www.turkcell.com.tr/senyapdiye adresini ziyaret etmek. Belli zaman aralıklarında düzenlenen bu kampanyalar sayesinde siz de bedava internet keyfini yaşayabilirsiniz.

2019 Sahur Kampanyası

Aslında Turkcell bedava internet ramazan kampanyası bu yıl en çok sahur kampanyası ile adını duyurdu. Üstelik operatör birden fazla sahur kampanyası yapmaya hazırlanıyor. Eğer tüm sahur kampanyalarından haberdar olmak isterseniz hemen SAHUR yazıp 2222’ye SMS gönderin. Sahurda cebinize yüklenecek bedava internet, bedava konuşma ve mesajlaşma hakkı ile sevdiklerinizle doyasıya iletişime geçebilir, sahurda internetin keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell BİP Kampanyaları

Turkcell’in bedava kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. BİP uygulaması kampanyaları da bunlardan biri. Bu kampanyadan faydalanmak için BİP’i indirip 20 kişilik bir grup kurmanız. Bu gruba atacağınız 20 mesaj sonrasında bedava internet hakkınız doğuyor. Operatör 1 ile 5 GB Arasında değişen bedava internet paketlerini hattınıza yüklüyor ve sizler de Ramazan ayının keyfini ikiye katlayabiliyorsunuz. Özellikle oruç tutarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu kampanyalar sayesinde dizi film izleyebilir, bol bol oyun oynayabilir ya da sosyal medyayı kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz