Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2019

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Veren 10 GB Plus Paketi

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Veren 10 GB Plus Paketi

Turkcell Hazır Kartlı abonelerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Uçuran 10 GB Plus Paketi ile uygun fiyata sınırsız internetin ve mobil uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz. Turkcell 10 GB Bedava İnternet Veren 10 GB Plus Paketi sadece aylık 85 TL olup 10 GB internet, 1000 dakika ve 1000 sms paketine ek olarak BİP uygulaması kullanımları, fizy uygulaması ve dergilik uygulaması için 10 GB daha internet sunmaktadır. Kaliteli görüntü, kaliteli müzik ve elinizin altında yüzlerce dergi ve gazete ile hafta sonu keyfinizi aya yayabilirsiniz. Bu kampanya Hazır Kart üçlü paketler kampanyası dâhilinde yer almaktadır. Bireysel Hazır Kartlı müşterilerin faydalanabileceği bu kampanyaya son katılım 31 Ocak 2020.

Turkcell 10 GB Plus Paketi

Hazır Kart üçlü paketler kampanyası dâhilinde sunulan bu paket aylık 85 TL fiyat kapsamında yer alan 10 GB internete ek olarak BİP, Fizy ve Dergilik uygulamalarında kullanabileceğiniz 10 GB daha ek Bedava İnternet sunmaktadır. Paket kullanımı bireysel aboneler için geçerlidir. Yani başka bir hatta transfer söz konusu değildir.

  • Fizy kullanımları için sunulan 5 GB ek bedava internet hizmeti 20.09.2018 tarihinden sonrası Fizy üyeleri için geçerli olmaktadır. 5 GB sadece Fizy uygulamasında kullanılabilir. Youtube vb uygulamalarda normal tarife üzerinden kullanım sağlanmaktadır.
  • Dergilik ve Dergili Servisi için de 5 GB internet sunulmaktadır. Dergilik uygulamasını telefonunuza indirmeniz durumunda 5 GB ek bedava internetinizle uygulamayı kullanabilirsiniz. GB bitiminde normal tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Uçuran 10 GB Plus Paketi

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Veren 10 GB Plus Paketi hazır kart aboneleri için avantajlı bir pakettir. Özellikle uzun süreyi internet üzerinde geçiren aboneler için hazırlanan bu pakete katılım ücretsizdir. Bu paketi Turkcell bayilerinden nakit pos aracılığıyla edinen müşterilerin TL bakiyelerine 1,50 TL eklenmektedir. Bu paket sadece yurt içinde geçerlidir. Kampanya kapsamında abonelere atılan ve abonelerden alınan tüm mesajlar ücretsizdir. Paket kapsamı içinde bulunan dakika, sms ve internet kişiseldir asla devredilemez.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz