Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mart 2020

Türk Telekom’dan İnternet Şenliği

Türk Telekom’dan İnternet Şenliği

Bahar geldi, operatörler kampanyaları yarışa soktu. Tabi bu kampanyalar arasında en dikkat eken ise şüphesiz Türk Telekom tarafından uygulananlar. Çünkü bol internetli kampanyaları bu operatörü diğerlerinden faklı kılıyor. Türk Telekom’dan internet şenliği kampanyaları tam 1 aya kadar geçerli olan 10 GB bedava internet sağlıyor. Üstelik bu interneti nerede kullanacağınız ise tamamen size kalmış.

Artık internetsiz bir yaşantı düşünülemiyor. Yoldayken, evdeyken, okuldayken, spordayken internet sürekli elimizin altında olsun istiyoruz. Tabi bu talebimiz, operatör seçiminde bizleri yönlendiriyor. Türk Telekom hem müşterilerine, hem de yeni müşterisi olacak kişilere mükemmel kampanyalar sunuyor. Bunlardan bir tanesi de bahar ile birlikte gelen internet şenliği kampanyası. İşte bu kampanyaya dair tüm detaylar.

Türk Telekom’dan 10 GB İnternet Kampanyası

1 Mart ve 1 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak Türk Telekom’dan internet şenliği kampanyasına şimdiden ilgi çığ gibi büyüyor. Yapmanız gereken tek şey hattınıza minimum 40 TL yükleme yapmak. Ayrıca kampanyanın Türk Telekom şubelerinden yürütüldüğünü de unutmamanız gerekiyor.

40 TL ödeme yapanlar 1 gün boyunca geçerli 10 GB’ın sahibi oluyor. 50 TL yükleyenlerin 10 GB’lık internetleri ise tam 1 hafta geçerli oluyor. 100 TL yükleyenler ise bu 10 GB internetlerini 1 ay boyunca kullanabiliyorlar. Yani ödeme miktarı arttıkça GB’ların kullanım süresi de uzatılıyor. Üstelik bu interneti yalnızca belli mecralarda değil, her yerde kullanabiliyorsunuz. İster sosyal medyada kullanın, ister Youtube’dan müzik dinleyin.

İnternet Şenliği Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlamalıyım?

Elbette her kampanyada olduğu gibi Türk Telekom’dan internet şenliği kampanyasına katılımının da bir kuralı bulunuyor. Bunun için hattınıza yükleme yapmadan önce SMS ile katılım sağlamanız şart. Yapmanız gereken ise SENLİK yazıp boşluk bırakıp GB yazmak ve 5555’e SMS atmak. Tabi bunu yaparken 1 Mart ile 1 Nisan tarihleri arasında bulunuyor olduğunuza dikkat etmelisiniz. Bu kampanyadan kontrolü seç, POCELL, faturasız ofis hatları, bayi, katlayan hatlar da faydalanabiliyor.

Başka bir kişiye ya da hatta devredemeyeceğiniz bu GB’lar yalnızca Türk Telekom bayilerinden yüklenen TL’ler karşılığında veriliyor. Ayrıca SMS attıktan sonra tarafınıza ulaşan onay mesajının ardından yükleme yapmanızda fayda bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz