Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Mart 2020

Türk Telekom’dan 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Avea, 2018 yılında olduğu gibi yeni yılda da kullanıcılarına bedava internet kazandırmaya devam ediyor. MMS kullanıcısı Avea müşterileri gün içerisinde 3 MMS göndermeleri halinde gün sonunda bedava 500 MB internet kazanma şansı buluyor. Üstelik kazanılan bedava 500 MB, standart paketlerinizin dışında kullanılabiliyor. Tarife ve paket dışındaki MMS hakkınızla gün sonunda bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Avea ücretsiz 500 MB hediye kampanyası 25 Ocak 2019’a kadar geçerli. Standart MMS ücretinin MMS başına 1.25 TL  olduğu Türk Telekom’da her 3 MMS için bedava internet kazanabiliyorsunuz. Kampanya süresince bu fırsattan yalnızca 1 defaya mahsus olmak üzere yararlanabilirsiniz.  

Türk Telekom Ücretsiz 500 MB Kazanma Detayları

Kampanyadan 26 Aralıktan itibaren yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için kayıt olmanıza ya da herhangi bir şartı sağlamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken 24 saat içerisinde toplamda 3 adet MMS göndermek. Son MMS’ in gönderilmesinin ardından 500 MB kazandığınıza dair bir mesaj alacaksınız. Daha sonra ücretsiz 500 MB’ın hattınıza tanımlandığına dair bir mesaj daha gelecek. Bu mesajın ardından bedava internetinizi doya doya harcayabilirsiniz.

Hâlihazırda kullanmakta olduğunuz tarifeniz için geçerli internet paketiniz bulunuyorsa internet kullanımlarınız ilk olarak kazanmış olduğunuz 500 MB bedava internet paketinden düşülecektir. 500 MB bedava internetiniz bittikten sonra mevcut tarife ve paketlerinizdeki internet haklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu kampanyadan tüm Türk Telekom mobil kullanıcıları yararlanabilmekte. Ayrıca Vodafone ve Turkcell operatörlerinden Türk Telekom’a geçiş yapan kullanıcılar da ücretsiz internet paketi kampanyasından yararlanabiliyor. Kazanmış olduğunuz internet paketi yurtiçi kullanımlarda geçerli olup süresi gün sonuna kadardır. Gün sonuna kadar kullanılmayan internet haklarınız kaybedilir ve bir sonraki güne aktarılmaz.

Avea ücretsiz 500 MB kampanyasında göndereceğiniz 3 adet MMS toplamda 3.75 TL’ye tekabül ediyor. Normal şartlarda 500 MB internet paketi satın almak için ödemeniz gereken tutarsa 7.5 TL. Yani bu kampanya ile beraber indirimli Türk Telekom internet paketi kazanmış oluyorsunuz. Kampanya sona erene kadar sadece 1 defa faydalanabileceğinizi unutmayın. Bir yandan sevdiklerinize eğlenceli mesaj gönderip diğer yandan ücretsiz Avea internet paketi kazanma şansı elde edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Mehmet dedi ki:

    Turk telekom seviyorum

Yorum Yaz