Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Türk Telekom’dan 15 GB Ücretsiz İnternet

Türk Telekom’dan 15 GB Ücretsiz İnternet
Türk Telekom’dan 15 GB Ücretsiz İnternet

Yıl boyu kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başaran Türk Telekom, yeni yılda da kazandırmaya devam ediyor. Türk Telekom kullanıcıları, 2019’da 15 GB bedava internet kazanma şansı buluyor. Peki, 15GB bedava internet nasıl kazanılır? Bunun için tek yapmanız gereken Google Play ya da Apple Store mağazalarından Türk Telekom Online İşlem uygulamasını indirmek. Daha sonra tarife ve paketler kategorisinden EKSTRA 5GB internet kampanyasına online kaydınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz cep telefonunuzun mesaj bölümüne EKSTRA 5GB yazarak 5555’e SMS göndererek de kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

15 GB bedava Türk Telekom internet paketi kazanabilmek için aylık 5 GB internet paketi satın almanız gerekiyor. Standart paket ücreti 35 TL olan 5 GB internet paketleri, kampanya dahilinde 15 TL’den satışa sunuluyor. Yani hem 15 GB hediye kazanıyor, hem de 5 GB’lik interneti yalnızca 15 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Kampanya 12 ay boyunca geçerli olup süre sonunda 5 GB internet paketinin standart ücreti yeniden 35 TL olacaktır. Bu fırsatı kaçırmamak adına elinizi sıkı tutun.

Türk Telekom Bedava 15 GB İnternet Şartları

Kampanyaya katılmak için ilk şart kayıt oluşturmak. İlk başlık altında kampanyaya nasıl dahil olacağınız hakkında gerekli bilgileri sunmuştuk. Bu yöntemlerden birini kullanarak siz de ücretsiz 15 GB internet hakkı elde edebilirsiniz. Kaydınız tamamlandıktan sonra 5 GB internet paketi satın almanız durumunda hediye internetiniz de hattınıza yüklenecek. Üstelik internet paketinizi bitirmek için acele etmenize gerek yok; çünkü hem satın aldığınız 5 GB ekstra internet paketi, hem de ücretsiz elde edeceğiniz internet haklarınızı fatura döneminin sonuna kadar kullanma şansınız var. İnternet haklarınızı acele etmeden keyfini çıkara çıkara kullanabilir, sosyal medyanın altını üstüne getirebilirsiniz.

Kampanyadan sadece standart Türk Telekom mobil kullanıcıları yararlanabilmekte. BİMCELL, PTTCELL ve POCELL gibi özel hat sahipleri 15 GB ücretsiz internet hizmetinden yararlanamıyor. Ayrıca Türk Telekom müşterilerinden sadece faturalı hat sahipleri bu şansı elde edebiliyor. Diğer operatörlerden Türk Telekom’a geçiş sağlamış kullanıcılar da standart faturalı hat sahipleri gibi ücretsiz 15 GB internet hakkı elde edebiliyor. Türk Telekom’dan ücretsiz 15 GB internet paketi kazanabilmek için cihazınızın ve SİM kartınızın 4.5G uyumlu olması da şart. Yeni cihaz alan Türk Telekom kullanıcıları, telefonlarını aktif olarak kullanmaya başlar başlamaz bu hizmetten faydalanabiliyor.

Türk Telekom EKSTRA 5 GB kampanyasından yararlanabilmek için 12 ay kullanım sözünüzün olması gerekmekte. 12 aylık taahhüdü kabul etmeden 5 GB internet paketini 15 TL’ye satın alamıyorsunuz. Taahhüdün kabul edilmemesi durumunda 5 GB internet paketinin satış fiyatı 35 TL olacaktır. Ayrıca taahhüdün bozulması, faturalı hattan faturasız hatta geçilmesi, Türk Telekom’un haklı bir sebeple SİM kartı kapatması, başka bir operatöre geçiş yapılması gibi durumlarda kampanya geçerliliği de son bulur. Bu durumda o ana kadar elde edilen indirimlerle beraber hesaplanacak taahhüt cezası son dönem faturasına yansıtılır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Almila Sade Uslu dedi ki:

    Türk telekoma bayılıyorum 👌

Yorum Yaz