Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Ekim 2019

Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi

Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi

Telekomünikasyon sektörünün geldiği son noktada hizmetlerine dur durak bilmeden devam eden Türk Telekom, Türk Telekom Ziraat Bankası emekli tarifesi ile de söz konusu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Maaşlarını T.C. Ziraat Bankası’ndan alıp da eski Türk Telekom faturalı hat abonesi olan, faturasız hattan faturalıya geçen, Türk Telekom’a yeni abone olan, numarasını Türk Telekom’a taşıyan emekliler 12 ay abonelikte ve bu tarifede kalacaklarını taahhüt etmeleri koşuluyla aylık sadece 25 TL’ye konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı avantajından yararlanabilmektedirler.

Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi İçeriği

Maaşlarını T.C Ziraat Bankası’ndan almakta olan Türk Telekom faturalı hat abonesi emeklilere özel Türk Telekom Ziraat Bankası emekli tarifesi hizmetinden yararlanmak isteyen emekliler için tarife içeriği şu şekildedir:

  • Yurt içi olması şartıyla operatör içi sınırsız konuşma hediye edilir. 
  • Yurt içi olması şartıyla bütün diğer operatörler ile 750 dakika konuşma hediye edilir.
  • Aylık 5 GB cepten bedava internet hediye edilir.
  • Yurt içi her yöne 750 SMS hediye edilir.  

Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un belirlediği başvuru yöntemleri ile Türk Telekom Ziraat Bankası emekli tarifesi başvurularıkısa sürede gerçekleşebilmektedir. Başvurular;

  • En yakın Türk Telekom bayisinden yapılabilir.   
  • Türk Telekom internet sayfasının online işlemler bölümünden yapılabilir.  
  • Türk Telekom 444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri aranarak yapılabilir.
  • Aralarında boşluk bırakılarak ZIRAAT, T.C. kimlik numarası yazılıp 5555’e mesaj gönderilerek yapılabilir. Müşterilerin, sonrasında gelen mesaja onay yazıp göndermeleri de gerekmektedir.

Başvuru işlemlerinden sonra, bankanın maaş müşterisi olunduğuna dair kontrollerin ardından bu özel tarifeden yararlanılmaya hemen başlanabilmektedir.  

Taahhütsüz Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi

En güvenilir operatörlerden olan Türk Telekom ile her kesimin bankası olarak kabul gören T.C. Ziraat Bankası’nın müştereken yaptığı Türk Telekom Ziraat Bankası emekli tarifesi taahhüt vermeyen eski ve yeni müşteriler için de geçerlidir. Eski faturalı hat aboneleri, faturasız hattan geçiş yapan aboneler, numaralarını taşıyan ve yeni hat tesisi yoluyla Türk Telekom faturalı hatta geçen müşteriler için taahhütsüz tarifenin aylık ücreti 30 TL’dir.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz