Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Türk Telekom Selfy Sosyal Paketlere Youtube İnternet Paketi Geldi

Türk Telekom Selfy Sosyal Paketlere Youtube İnternet Paketi Geldi

Türk Telekom’un gençle için hazırladığı özel bir kampanya olarak Selfy gösterilen ilgi ile genişlemeye devam ediyor. Şimdi de Türk Telekom Selfy Sosyal Paketlere Youtube internet paketi geldi. Bu pakete katılan Selfy müşterileri her ay paketlerine ek olarak 3 GB internet verilmekte ve bununla da Youtube, Facebook, İnstagram ve Twitter de doyasıya gezebilmekteler. Bu kampanyadan yararlanarak paketlerinde bulunan 7 GB internete ek olarak 3 GB kazanmakta ve bununla da sosyal medyayı özgürce kullanabilmekteler. Faturalı Selfy kullanıcıları Sosyal Large kampanyasına katılımları halinde bu hediye interneti kazanmaktadırlar.

Türk Telekom Selfy Sosyal Paketlere Youtube İnternet Paketi Kampanya Detayları

Türk Telekom’um gençler için hazırladığı bu paketten yararlanmak için Selfyli olmanız yeterli kullandığınız pakete sosyal paketi ekleyerek 3 GB internet daha kazanabilir ve böylece bir ay boyunca internetim bitecek diye sosyla medya kullanımınızı kısıtlamak zorunda kalmazsınız. Türk Telekom Selfy Sosyal paketlere Youtube internet paketi geldi ve gençlerin bu kampanya ile daha çok interneti olan paketler kullanması mümkün olmakta. Kampanyanın detayları ise şu şekilde belirtilmektedir.

  • Kampanyadan Selfyli olan ve Sosyal Large tarifesine kayıt olan kişiler yararlanabilmektedir.
  • Kampanyaya Türk Telekom’a hattını taşıyan ya da yeni hat alan kişilerinde katılması mümkün olmaktadır.
  • Selfy tarifesi kapsamında hattınıza yüklenen 7 GB internete ek olarak ayrıca sosyal medyada kullanmanız için 3 GB internet yüklenmektedir.
  • Tarifeye geçişiniz tamamlandıktan sonra SMS ile bilgilendirme yapıldıktan sonra her ay hattınıza otomatik olarak 3 GB internet yüklenmektedir.
  • Ay sonunda kullanılmayan internet bir dahaki döneme devredilmez siliniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Paketlere Youtube İnternet Paketi Kampanyasına Katılım Nasıl?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları genişleyerek devam etmekte ve gençlerin en çok tercih ettiği operatör olmayı da başarmaktadır. Türk Telekom Selfy Sosyal paketlere Youtube internet paketi geldi ve bu paketten yararlanmak istemeniz halinde SOSYAL LARGE  yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Bunun yanında Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom mağazalarına giderek kampanyaya katılabilirsiniz. Selfy Sosyal Large tarifesinde kalmak için 12 ay taahhütte bulunmanız halinde her fatura döneminde hattınıza 3 GB internet ayrıca sosyal medya da kullanmanız için yüklenecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz