Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2020

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kampanyası

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kampanyası

Türk Telekom her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet ağını hızla arttırmaktadır ve bizlere son olarak Türk Telekom Doya Doya internet kampanyası sunmuştur. Gelişmiş teknolojik alt yapıyı kullanarak daha güçlü bir operatör haline gelmiştir. İletişim, sms ve internet hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı başarmaktadır. Günümüzün vazgeçilmez iletişim kanalı haline gelen interneti hem hızlı hem de güvenli olarak kullanıma sunmayı başarmaktadır. Yeni kampanyalar ve tarifeler oluşturarak 7 den 70 e tüm kullanıcılarına hızlı ve güvenli internet hizmeti sunmayı başarmaktadır. Bedava ve en ucuz fiyatlara internet hizmeti veren tek operatör olarak hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Hediye internet ve kişiye özel kampanyalardan birçok müşterilere Türk Telekom doya doya internet kampanyası ile tanıştırmaktadır. Ülkemizin her noktasında kesintisiz internet hizmeti alabileceğiniz birçok internet paketi Türk Telekom da hizmetinizdedir.

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kampanyası

İnternet hizmetleri sunan en kaliteli operatör olarak hizmet sağlayan Türk Telekom yeni kampalar sunmaktadır. Müşterilerine Türk Telekom doya doya internet kampanyası ile yıl boyunca kesintisiz internet heyecanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çeken kampanyalar ile Türk Telekom en iyi operatör sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.

Kullanıcılar doya doya internet kampanyasında 24 ay taahhüt vererek 2 yıl boyunca internet heyecanı yaşamaktadır. Evde internet hizmeti olarak kullanıcılara sunulan bu kampanya ayda sadece 64,90 TL’ den başlayan fiyatlarla yararlanmak mümkündür.

Yalın internet, Alo Paket erişimi ile bu kampanyadan yararlanmak mümkündür. 8Mbps, 12Mbps, 16Mbps, 24Mbps, 35Mbps, 50Mbps ve 100Mbps hızlarında sınırsız dowload hakkı ile doya doya internet kampanyası kullanıma sunulmaktadır.

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kullanım Koşulları

Müşteriler için hem uygun hem de hızlı erişim sağlayan Türk Telekom doya dosya internet kampanyası bulunmaktadır. Doya doya internet kampanyası müşterilerin aradığı uygun fiyat imkânıyla kaliteli internet hizmeti sunan bir kampanyadır.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen bütün müşterilerimiz 31 Aralık 2019 tarihinden önce 444 1 444 müşteri hizmetini arayarak ya da Terk Telekom noktalarımızı ziyaret ederek kampanyadan yararlanabilirler. Doya doya internet kampanyası ve Türk Telekom internet kampanyalarından yararlanmak içinde 444 1 444 müşteri hizmetini arayarak ya da Terk Telekom noktalarımızı ziyaret ederek kampanyadan yararlanabilirler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz