Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ağustos 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Daha önce Avea adıyla hizmet veren ve milyonlarca aboneye ulaşmayı başaran Türk Telekom, el değiştirerek yoluna kaldığı yerden devam ediyor. Yine her yıl olduğu gibi bu yıl Ramazan ayında da operatörlerin bedava internet yarışları başladı. Bu yarışlara elbette Türk Telekom da dahil. İnternet konusunda oldukça bonkör olan Türk Telekom, Ramazan ayında da kullanıcılarını memnun edeceğe benziyor. Türk Telekom bedava internet Ramazan kampanyası sayesinde mayıs ve haziran ayınız çok daha eğlenceli geçecek.

Ücretsiz internet paketleri genellikle operatörler tarafından 18:00 ile, ertesi gün sabah 06:00 arasında tanımlanıyor. Zaten çoğu zaman ya sahura kadar ayakta olunuyor ya da sahurdan sonra. Dolayısıyla bu zaman diliminde en çok ihtiyaç duyulan kuşkusuz internet. İnternetin hayatımızda çok büyük bir yere sahip olması, operatörleri de hareketlendiriyor. İşte Türk Telekom’un bu yıl Ramazan ayında kullanıcılarına sunduğu birbirinden avantajlı bedava internet kampanyaları.

Türk Telekom Sil Süpür

Operatörler online uygulamaları ile kullanıcılarına hediyeler vermeye devam ediyor. Türk Telekom sil süpür kampanyaları da bu uygulamalardan kullanıcılara veriliyor. Üstelik yalnızca bedava internet değil, sınırsız konuşma hakkı da bu uygulamada kullanıcılarını bekliyor. Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirebilir, sil süpür oyununu oynayabilir ve pek çok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Elbette buna Ramazan ayında bol bol yapılması planlanan bedava internet kampanyaları da dahil.

ArayabıBil Plus Kampanyası

Arayanı bil uygulaması, size ulaşamayan numaralar hakkında bilgi aldığınız, ücretli bir uygulamadır. Türk Telekom bedava internet Ramazan kampanyası uygulamalarına ek yapılan bu kampanyada da arayanı bil uygulaması alan kişiler, kediye internet hakkı ile ödüllendiriliyor. Eğer bu uygulamaya aylık üyelik yaparsanız haftalık 1 GB internet kazanabiliyorsunuz.

10 GB bedava internet kampanyası

Türk Telekom bedava internet Ramazan kampanyası ile adından bu yıl çokça söz ettirecek. Ayrıca yine bu aya özel yaptığı pek çok bedava internet kampanyası bulunuyor. 10 GB yükleme şenliği kampanyası da bunlardan biri. Türk Telekom mağazalarından her 40 TL’lik yüklemenize günlük 10 GB, 50 TL’lik yüklemenize haftalık 10 GB, 100 TL’lik yüklemenize ise aylık 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için SENLİK GB yazıp 5555’e SMS göndermelisiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz