Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Türk Telekom fırsatlarına devam ediyor! Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019 yılında da müşterilerini düşünerek farklı imkânlar sunuyor. Türk Telekom’un sunduğu paketler diğer operatör firmalarına oranla daha uygun fiyatlara sahiptir ve Bedava İnternet hediyeleri ile de müşterisini her geçen gün arttırmaktadır. Türk Telekom 2019 yılında faturalı ve faturasız müşterilerine özel paketler sunmaktadır. Yeni yılla birlikte hazırladığı özel paketlerle abonelerine GB hediye etmektedir.  

Türk Telekom Bedava İnternet Hediyeleri

Faturalı hatta sahip aboneler için yeni yılla birlikte yeni paketler de sunulmaktadır. Yeni yıla özel 5 GB paketi aylık 5 GB internet sunarken fiyatı 35 TL’den 15 TL’ye indirilmiştir. Türk Telekom faturalı müşterilerine özel bu imkândan yararlanabilmek için en az 30 gündür Telekom müşterisi olmanız gereklidir. Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019 yılında TivibuGo Hediye Kampanyası sunmaktadır. Bu kampanya içinde bulunan paketlerden birini satın aldığınızda; aile paketi ile 1 GB, Sinema Paketi ile 3 GB, Süper Paket ile 5 GB hediye data kazanılmaktadır.

Bir diğer internet hediye kampanyası Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası’nda paket içinde bulunan 5 GB’a ek facebook ve twitter için geçerli 3 GB hediye internet sunulmaktadır. Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası ise paket içinde tanımlanan 10 GB’a ek facebook, twitter ve instagram’da geçerli 5 GB internet sunulmaktadır. Selfy’nin Bol İnternetli Geceler Kampanyası ise gece 00.00 ile sabah 06.00 arasında ekstra 3 GB interneti bedava sunmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019 faturasız hatlara sahip olan müşterilere de sunulmaktadır. Hoş geldin Kampanyası Türk Telekom’a yeni gelen aboneler için ilk ay 750 DK, 750 SMS ve 8 GB hediye vermektedir. Ayrıca bu kampanya 6 ay boyunca 30 TL ve üzeri yükleme yapanlara 2 GB hediye de sunmaktadır.  Yükleme Şenliği Kampanyası müşterilerin Türk Telekom mağazalarından yapacağı 40 TL yüklemelere 10 GB, 100 TL ve üzeri yüklemelere ise aylık 10 GB cepten internet hediyesi vermektedir. Sil Süpür Kampanyası ise Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını telefonunuza indirip giriş yapmanız halinde oynadığınız oyunla hediyeleri toplamanızı sağlamaktadır. Türk Telekom yeni abonelerine ve hali hazırdaki abonelerine hediye GB sunan bir operatör şirketidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz