Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Türk Telekom 1 Aylık 10 Gb İnternet Kampanyası

Türk Telekom 1 Aylık 10 Gb İnternet Kampanyası

Türkiye’nin kurumsallaşmış cep telefonu operatörlerinden olan Türki Telekom abonesi olan ya da olmayan bireylerin kolaylıkla erişebileceği yeni bir internet kampanyasını duyurmuştur. Sık sık gündeme gelen Türk Telekom 1 aylık 10 GB internet kampanyası paket kapsamında kampanyadan yaralanan abonelere 10 GB internet hizmeti sunmaktadır. Böylelikle kampanyadan faydalanan kullanıcılar:

  • Paket kapsamında yani her fatura döneminde 10 GB internet kullanım hakkı ile çeperinden internete kolaylıkla bağlanabilmektedir.
  • Ayda 70’den az bir fiyat ile cepten internet hizmeti sunulmaktadır.
  • Türk Telekom abonesi olsun ya da olmasın her birey bu kampanyaya katılabilmektedir.

İnternetin her hakini cepten kullanıma taşıyan Türk Telekom bu noktada oldukça uygun bir fiyat, kaliteli çekim noktaları ile bedava internet hizmetini hemen hemen herkesin ayağına getirmiştir. Şartları sağlayan herkes belirtildiği üzere bu geniş paketten yararlanma imkânı bulmaktadır.

Türk Telekom 1 Aylık 10 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Birçok bireyin de merak ettiği bir soru olarak kampanyaya katılmak için birtakım adımları uygulamak gerekmektedir. Bireylerin Türk Telekom 1 aylık 10 GB internet kampanyası için yapılaması gerekenler ise şu şekildedir:

  • Mobil müşterileri için bahsedilen paketi satın almak için “NET 10GB” yazıp 5555’e kısa mesaj atmak gerekmektedir.
  • Mobil müşterisi olmayan bireyler ise Türk Telekom bayilerinden bu pakete sahip olabilmektedir.

Kampanyadaki internet paketi aylık olmakta olup aylık dönemin sonunda yenilenmemesi durumunda eski ücretlendirme tarifesine göre yapılmaktadır. Ayrıca dönem içerisinde kullanılmayan internet kotası da bir sonraki aydaki kotaya eklenmemektedir.

Türk Telekom 1Aylık 10 GB İnternet Kampanyası Avantajları Nelerdir?

Türkiye’nin bilinen ve en eski servis ve de operatörlerinden biri olan Türk Telekom interneti cepte uygun fiyatlar ile kullanmaya yönelik kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan biri olan Türk Telekom 1 aylık 10 GB internet kampanyası da abone olan ya da olmayan kullanıcıların kolaylıkla katılabildiği 10 GB bir internet kampanyasına davet etmektedir. Bu kampanyada cep telefonundan interneti kullanan her türlü uygulama Instagram, Facebook ya da WhatsApp gibi çoğu sosyal medya uygulamasını kullanmak oldukça kolay olmakla birlikte 10 GB kotası ile de sınırsız gibi internette gezinmek oldukça kolay.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz