Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Mart 2020

SİM Kupon Biriktir Ücretsiz İnternet Kazan Kampanyası

SİM Kupon Biriktir Ücretsiz İnternet Kazan Kampanyası

Türkiye’nin en çok tercih edilen SMS, İnternet ve konuşma operatörü olan Turkcell yeni kampanyalar ile kazandırmaya devam ediyor. Aboneleri için her geçen gün kazançlı kampanyalar sunan Turkcell ‘de SİM Kupon Biriktir Ücretsiz İnternet Kazan Kampanyası da bedava internet ile devam ediyor. Kampanya dahilinde 1, 2, 3, ve 4 GB hediye internet üzerinden kazandıran Sim kupon biriktir kampanyası 16.05.2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Henüz çok yeni olan bu kampanya da katılım ve kazan oranları da giderek artıyor. Özellikle Turkcell bedava internet kullanımında bulunduğundan tüm aboneler bu alanda kazanmaya devam ediyor. Aşamalı olarak kazandıran bedava internet paketleri 18.03.2019 tarihinde geçerli olmaya başlamıştır.

Katılım ve toplama kuponlarına göre kazandıran Turkcell kampanyalarında 15 kupon haftalık olarak 1 GB internet kazandırmaktadır. 30 kupon toplanması halinde haftalık 2 GB internet kazanımı söz konusudur. 45 Kupon toplamında haftalık internet kazancı 3 GB şeklinde devam etmektedir. Son olarak internet kullanımını fazla isteyen kişiler içinde 60 kupon toplamında haftalık internet kazancı 4 GB olabilmektedir. SiM uygulaması üzerinden elde edilen kupon toplamlarında günlük kazanç elde ederek ulaşılan SİM Kupon Biriktir Ücretsiz İnternet Kazan Kampanyası tüm bireysel hatlarda geçerli olmaktadır. Yukarıda bulunan SİM birikimlerine bağlı olarak elde edilen kupon birikimine uygun hediye internet kazançları yüklenmektedir.

Haftalık Bedava İnternet Kazanma Fırsatları

Hat üzerinden indirilen SİM uygulamasından ana sayfa üzerinden kupon biriktir seçilmektedir. Günlük olarak biriktirilen kuponlar haftalık şekilde hesaplanmaktadır. Her kullanıcı yalnızca günce 1 kupon almaktadır. Buna bağlı olarak biriken kuponlar hafta içerisinde toplanarak aboneler tarafından istenildiğinde kullanıma aktif edilebilmektedir SİM Kupon Biriktir Ücretsiz İnternet Kazan Kampanyası yukarıda belirlenen miktarlara ulaştığında kullanıma açılmaktadır. Bunun için geçerli olan 15 adet birikim 1 GB internet, 30 adet sim kuponu 2 GB internet kullanım hakkına yol açmaktadır. Turkcell müşterileri için geçerli olan bu kampanya yalnızca hediye internet için geçerli olmaktadır. SMS üzerinden talep edilen haftalık bedava internet aynı şekilde iptal içinde SMS üzerinden devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz