Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ağustos 2019

Lifecell Çok Net Çok İnternet Kampanyası

Lifecell Çok Net Çok İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en çok tercih edilen köklü operatörü Turkcell yaptığı son yeniliği, Lifecell Çok Net Çok İnternet Kampanyası olarak duyurdu. Lifecell; müşterileri için interneti daha ulaşılabilir kılan, iletişim ve eğlence ihtiyaçları adına yaratıcı imkân sağlayan bir dijital markadır. Bu yeni nesil dijital operatör, hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki pazarlarda % 100 dijital hizmet vermektedir. Aynı zamanda diğerlerinden farklı olarak akıllı sınırsız hizmet özelliği ile yeni neslin operatörü olmayı hedeflemektedir. Herkese yetecek kadar bol bol internet avantajı sağlayarak, TV+ özelliği ile istediğiniz kanalı izleyebilir, fizy ile müzik ve video kliplerden faydalanabilirsiniz.

Lifecell Avantajları

Turkcell’in sürdüğü Lifecell Çok Net Çok İnternet Kampanyası ile pek çok avantaja sahip olmanız mümkün. İşte o avantajlar.

  • Fizy ile müzik zevkinizi aralıksız sürdürebilirsiniz. Bedava internet hediyeleri ile popüler olan Turkcell’de, her modunuza uygun yerli-yabancı şarkıları dinlemeniz için özel internet paketi lifecell ile hediye.
  • 150’den fazla canlı TV kanalları sayesinde hiçbir dizini kaçırma, her maçı yakala.
  • Özel facebook ve twitter internet paketiniz ile gelsin beğeniler, durmasın paylaşımlar!
  • Aynı zamanda paketinizde bulunan her yöne dakika fırsatı ile Türkiye’ye arama yapabilir ve yurt dışında da kullanabilirsiniz.
  • Lifebox rahatlığı sayesinde fotoğraf, video ve müzik dosyalarınızı aktarabilir, telefonunuzun hafızasında boş alan yaratabilir ve bu dosyalarınıza da istediğiniz an ulaşabilirsiniz.
  • Dergilik uygulaması ile en popüler dergi ve gazeteleri okuyabilirsiniz.

Lifecell Paketleri

Standart paket satmayı rafa kaldırmayı amaçlayan Lifecell Çok Net Çok İnternet Kampanyası ile tüm ihtiyaçlarınızı internet üzerinden karşılayabiliyorsunuz. Aramalarınız Bip üzerinden gerçekleşiyor ve bunun için illaki karşı tarafın da Bip kullanıcısı olmasına gerek yok. Lifecell paketleri faturalı hatlar ve hazırkartlar olmak üzere iki kategoride toplanmaktadır.

Bu paketlerin hepsinde, her uygulama için ayrı bir internet kotası verilip aylık ücretlendirme yapılmaktadır. Bu ücretlendirmeler facebook, twitter, fizy, dergilik ve TV+ için ayrı internet dağılımı ve konuşma dakikası olacak şekilde aylık en az 35 TL’den başlayıp 45 TL ve 55 TL şeklinde gitmektedir. Eğer faturalı hattınız varsa 29 TL ile 133 TL arasında da değişmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz