Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası

DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell ‘in avantajlarından biri olan DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası oldukça başarılı şekilde kazandırmaya devam ediyor. DQ web sitesi üzerinden indirilen kullanılan uygulamaya göre aktif faturalı abonelere uygun olarak değerlendirilen kampanya ile 2 GB hediye internet kazancı da söz konusu olabilmektedir. SMS ile bilgilendirilen 2 GB internet ve kampanyalarda Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilmektedir. Her aşama SMS ile bilgilendirildiğinde abonelerin hattına otomatik yükleme gerçekleşmektedir. 2 GB bedava internet olarak devam eden kampanya da mevcut internet 1 ay boyunca geçerlidir. Her faturalı abone için geçerli olan 2 GB bedava internet kampanyaları yalnızca 1 defa geçerli olmaktadır. 1 ay boyunca geçerli olan bedava internet kullanımı DQ uygulaması ile sorunsuz olarak değerlendirilebilmektedir.

Turkcell DQ 2 GB Hediye İnternet Kazancı

Turkcell hızlı giriş sistemini kullanarak elde edilen 2 GB internet kullanımı online şekilde web sitesi üzerinden halledilebilmektedir. Turkcell ‘in faturalı aboneleri için geçerli bulduğu 2 GB bedava internet 3 ay boyunca kazandırmaya devam edecektir. DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası içinde yenilemeden 3 aylık şeklinde ve her ay için 2 GB internet kazancı geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım içerisinde bulunan hediye internet kazancında katılım durumu tamamen ücretsiz olarak geçerlidir. Otomatik olarak devam eden kampanya katılımı online şekilde devam eder.

Kampanya kullanımında bulunan DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası bilgi SMS ‘i sürekli olarak devam eder. Bu anlamda aboneler kullanım tutarlarını kontrol ederek paket aşımında da bulunmamaktadır. 1 ay boyunca geçerli olan kampanya yurt içinde geçerli olacaktır. Yalnızca kalan hediye internet sonraki aya devretmediğinden her ay 2 GB hediye şeklinde olmaktadır. Bireysel ve kurumsal abonelerde geçerli olan bu kampanya da aktif kullanım söz konusu ve 3 aylık olarak devam etmektedir.

3 ay boyunca geçerli olan 2 GB internet kazancı tekrardan yenilenerek de kullanılabilmektedir. Bu anlamda Turkcell aboneleri için sorunsuz olarak kazançlar mümkün olabilmektedir. Turkcell operatörü olarak haftalık hesaplanan listelerde abone hatlarına otomatik şekilde yükleme sağlanmaktadır. Böylece SMS takibi ile hediye internetlerinizi avantajlı olarak takip edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz