Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Mart 2020

Blu TV 2Gb İnternet Kampanyası

Blu TV 2Gb İnternet Kampanyası

Blu TV 2gb internet kampanyası ile Türkcell işbirliği yaparak,  paket çıkardı. Bu kampanya sayesinde Blu TV üyeliği bulunan müşteriler rahatlıkla, dizileri takip edebilecekler. Oluşturulan paketteki amaç, Blue TV kullanıldığında internetten değil, fakat satın alınmış olunan 2 GB internet üzerinden fiyatlandırma olmasıdır. İnternette yayınlanan diziler, bir hayli çoğalmıştır.  Oldukça başarılı olan bu projeleri sizler de yakından takip etmek istiyorsanız, paketlerden faydalanabilirsiniz.

Blu TV 2gb internet kampanyası içeriği

Bu kampanyanın katılım süresi kısıtlıdır. Eğer sizlerde dizileri internet üzerinden takip ediyorsanız ve mevcut olan paketiniz yeterli gelmiyorsa, ek internet talep edebilirsiniz.

Blu TV 2gb internet kampanyası Üstelik 1 GB ve 16 GB’a kadar bedava internet sürprizleri ile sizleri bekliyor. 

Blu Tv Nedir?

D Smart Blu’tv nin yeni adına denir. Blu tv’nin bir çok fonksiyonu bulunur. Bunlar şu şekildedir;

  • Dizi veya film reklamsız olarak izlenebilir.
  • Canlı yayını, kesintisiz izleme özelliği bulunur.
  • Bilgisayar veya mobil ile bağlanmak mümkündür.
  • Yurt içinde kullanılabilir, devredilme özelliği yoktur.

Blu Tv 2 Gb İnternet kampanyası Nasıl Uygulanır?

Kampanyaya katılmak için, başvuru kapsamında SMS atılması gereklidir. Bu SMS tamamen ücretsizdir. Kampanyanın transfer edilme özelliği yoktur. Başvuru kapsamında kullanıma başlamadan önce, müşterilerimize SMS gönderilir. Bu mesajlar bilgi içeriklidir. SMS aldıktan sonra, paketler kullanıma hazır olur.

Blu TV 2gb internet kampanyası uygulamasındaki internet sadece TV için geçerlidir. Kota aşımı yapılırsa, kullanımlar durdurulmaktadır. Ek paket mevcut ise, ya da data paketinin kotası varsa, kullanıma devam edilebilir. Bu uygulamada paket, bir sonraki aya devretmemektedir. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları da uygulamayı satın alabilirler. Ücretlerimize ÖTV ve KDV dahildir.

Paketimiz yalnızca yurtiçinde geçerlidir. Paket internet bağlantısı aracılığı ile bilgisayar, tablet, mobil cihaz veya akıllı televizyonlar tarafından izlenebilir. Paketin içeriği şu şekildedir; yerli, yabancı film, dizi, canlı yayın, spor, yaşam ve özel yerli yapımlar da dâhildir. Ürünümüzü tüm vergiler dâhil olarak fiyatlandırmaktayız. Taahhüt kullanmayıp, aboneliğiniz bittiği andan itibaren kullanıcılığınız sona erer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz